Książki można do nas przywieźć do punktu skupu na ul. Kołacińską 24, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-17:00. 

Wyceniamy od ręki i płacimy gotówką. W zależności od ilości książek, może to potrwać kilka chwil.

 

Drugą opcją jest wysłanie do nas zdjęć i/lub listy książek, zawierającej tytuły i autorów na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zdjęcia książek należy zrobić tak, aby widoczne były tytuły i nazwiska autorów. Najlepiej ułożyć kilka książek frontem do obiektywu i sfotografować kilka na raz, aby było widać w jakim stanie jest książka i jakie to wydanie. Przy większej ilości, książki można ułożyć jedna na drugiej i sfotografować grzbiety. Oto przykłady poprawnie wykonanych zdjęć: 

W odpowiedzi prześlemy wycenę. Po jej akceptacji można przywieźć wybrane książki do skupu w celu sprzedaży lub umówić podjazd pracowników skupu. 

 

Istnieje też możliwość umówienia spotkania w lokalu sprzedającego w celu wyceny i kupna książek. Dojeżdżamy na terenie Warszawy i okolic do księgozbiorów, liczących min. 200 książek. W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 22 614 00 72)

 

Ostatnim sposób sprzedaży przygotowaliśmy z myślą o sprzedających spoza Warszawy. Skupujemy książki na terenie całej Polski, za pośrednictwem firmy kurierskiej. W celu sprzedaży prześlij nam na maila listę książek, zawierającą tytuły i autorów pozycji lub czytelne zdjęcia okładek książek w dobrej jakości. W odpowiedzi otrzymasz od nas listę tytułów, które możemy kupić wraz z wyceną. Po książki wyślemy kuriera na nasz koszt, w dogodnej dla Ciebie porze. Pieniądze otrzymasz przelewem w terminie 7 dni.

Więcej w tej kategorii: Home »

Nie wyrzucaj, sprzedaj ...

Książki to szlachetne przedmioty. Nie pozwólmy, aby kurzyły się zapomniane na półce lub, co gorsza - zasilały górę śmieci. 

Skup prowadzimy w duchu idei zero waste i upcyklingu. Skupujemy tylko takie książki, którym jesteśmy w stanie znaleźć nowy dom. 

Kupione książki odświeżamy, rzetelnie katalogujemy i opisujemy. Dopiero na końcu przekazujemy do sprzedaży. 

Takie działanie ma na celu z jednej strony ratowanie niechcianych ksiażek, a z drugiej dbanie o planetę.