Książki można przywieźć do punktu skupu na ul. Kołacińską 24 (Białołęka), od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-18:00 oraz w sobotę w godzinach 10:00-14:00 lub do sklepu stacjonarnego "Pudełko z Książkami" na ulicy Solec 81B (centrum handlowe Arkada lokal P31) w piątek, w godzinach 9:30-18:30 oraz w sobotę w godzinach 11:00-15:00

Wyceniamy od ręki i płacimy gotówką. W zależności od ilości książek, może to potrwać kilka chwil.

Istnieje też możliwość umówienia spotkania w lokalu sprzedającego w celu wyceny i kupna książek. Dojeżdżamy na terenie Warszawy (Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz) i okolic do księgozbiorów, liczących min. 200 książek. W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 798 254 823)

 

UWAGA: NIE WYKONUJEMY WYCEN ZDALNYCH PRZEZ INTERNET, ANI NA PODSTAWIE ZDJĘĆ, ANI NA PODSTAWIE LISTY. W CELU SPRZEDAŻY KSIĄŻEK PROSIMY O PRZYWIEZIENIE ICH DO SKUPU KSIĄŻĘK NA KOŁACIŃSKIEJ 24 LUB UMÓWIENIE SPOTKANIA. 

Nie wyrzucaj, sprzedaj ...

Książki to szlachetne przedmioty. Nie pozwólmy, aby kurzyły się zapomniane na półce lub, co gorsza - zasilały górę śmieci. 

Skup książek prowadzimy w duchu idei zero waste i upcyklingu. Skupujemy tylko takie książki, którym jesteśmy w stanie znaleźć nowy dom. 

Kupione książki odświeżamy, rzetelnie katalogujemy i opisujemy. Dopiero na końcu przekazujemy do sprzedaży. 

Takie działanie ma na celu z jednej strony ratowanie niechcianych ksiażek, a z drugiej dbanie o planetę. 

skup ksiazek warszawa